Systémy na ukladanie dát

S rozširujúcim využitím virtualizácie a konsolidácie výpočtových zdrojov do serverov typu blade významne narastá využitie externých diskových systémov. Budovanie Storage Area Network (SAN) riešení nahrádza obťažne manažovateľné lokálne diskové zdroje.
Systémy na ukladanie dát

Sieťová infraštruktúra

Základom kvalitného IT prostredia v organizácii je stabilná, rýchla a dostupná počítačová sieť. Investície do pasívnych a aktívnych časti eternetovej siete budujú základnú komunikačnú vrstvu pre Vaše systémy. Preto je dôležité zodpovedne vyberať sieťové prepínače, smerovače, wireless prístupové body,alebo internetové pripojenie.
Sieťová infraštruktúra

Bezpečnosť

Informácie a dáta sú spravidla najcennejším majetkom každej firmy a je jedno v akom odbore podniká. Preto nikoho isto neprekvapí, že bezpečnosť informačných technológií úzko súvisí so dát. Základom dátovej bezpečnosti je v prvom rade zaistenie dát proti strate, ukradnutiu, poškodeniu alebo i kompromitácii. Popri klasických bezpečnostných prvkoch ako je autorizácia prístupu k dátam je možné tieto zabezpečiť využitím zálohovania.
Bezpečnosť

O spoločnosti

Altrinia s. r. o. poskytuje služby v oblasti implementácii informačných technológii. Našim hlavným cieľom je poskytnúť zákazníkovi komplexné služby v oblasti dodávky hardvéru, softvéru, kompletných inštalácií technologickej infraštruktúry ako je virtualizácia, adresárové služby, poštové systémy, intranetové systémy a podobne. Poskytujeme poradenské služby, špecializované technické konzultácie a outsourcing.

Altrinia s. r. o je mladá spoločnosť postavená na skúsenom tíme odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti IT. Ľudia z našich technických, projektových a obchodných tímov pracovali na významných IT projektoch a to na strane dodávateľa aj odberateľa. Naša spoločnosť je preto prirodzene ústretová voči požiadavkám, ktoré sú na ňu kladené zo strany zákazníka.

Spoločne s našimi zodpovedne vybratými obchodnými partnermi sme schopní poskytovať služby a implementovať aj systémy, ktoré nie sú primárnou súčasťou nášho portfólia. Efektívna dodávateľská kooperácia nám umožňuje kvalitne zvládnuť každý projekt, nezávisle na jeho veľkosti, zložitosti alebo množstve použitých technológií.

Uvedomujeme si, že zákazník vyžaduje maximálne nasadenie dodávateľa nielen v etape implementácie informačných systémov, ale počas celého ich životného cyklu. Rozumieme, že o dôveru zákazníka musíme bojovať pri každej jednej dodávke, inštalácii, servisnom zásahu, projektovej porade alebo obchodnej ponuke. Sme pripravení si Vašu dôveru nielen získať a vybudovať, ale hlavne si ju udržať a upevňovať.

 
 1

Vieme zhodnotiť situáciu a dať vám riešenie šité na mieru

 
2

Dlhoročné skúsenosti z nás spravili profesionálov

 
3

Otestujte nás a my vás nesklameme

Homer Homer, Simpson

Prečo nám skvelá technika, ktorá šetrí prácu a uľahčuje život priniesla doteraz tak málo šťastia? Odpoveď je jednoduchá: pretože sme sa ju nenaučili rozumne používať